UA RU EN


+38 (097) 220-56-33

+38 (066) 714-32-64

info@vip-kitchen.com     Команда ВІП кухні  більше двадцяти років тому почала брати участь у політичних баталіях на теренах України. За цей час ми отримали досвід перемог і гіркоту поразок.

 

     Команда ВІП кухні - це не просто політконсультанти, які працюють у виборчих штабах.
Деякі з Нас, спробували себе у ролі кандидатів в депутати до місцевих рад та Верховної Ради. А це показує, що Ми знаємо не тільки «політтехнологічну» складову будь-яких виборів, але чітко розуміємо те моральне та фізичне навантаження, яке відчуває кожен кандидат на виборах.

 

     Практично всі Наші співробітники керують громадськими організаціями різних рівнів, і це означає, що Нам відомі усі «секрети» роботи з громадськими організаціями та методи залучення їх до різних політичних проектів.

 

     Всеукраїнський Інститут Політичної кухні – це команда, яка досягає успіху на всіх рівнях. Ми супроводжували і консультували виборчі штаби кандидатів у Президенти України, кандидатів від політичних партій на виборах у Верховну Раду України, кандидатів в обласні, міські та селищні ради.


     Тільки у 2015 році, в період виборчої кампанії в місцеві ради, з 36 наших кандидатів у чотирьох областях України стали депутатами 34 людини. З 3 кандидатів - двоє стали міськими головами обласних центрів.

 

     Наша команда може організувати виборчу компанію з нуля і довести її до переможного кінця. Створення стратегії і тактики виборчої кампанії, робота в електоральному полі, навчання агітаторів, спостерігачів, членів ДВК, ТВК, ОВК, розробка і створення агітаційних матеріалів, навчання кандидатів і подальший супровід їх в депутатської діяльності – все це та багато іншого Ми можемо створити і зробити для Вас в найкоротші терміни.


ВІП кухня – це інструмент для тих, хто бажає не тільки брати участь у виборчому процесі, але й перемагати!

 

Олександр Лапушкін

З 2004 року виступає керівником багатьох виборчих кампаній. Юрист-виборник. Експерт з розробки стратегічного та тактичного напрямків кампанії. Фахівець з використання маніпулятивних технологій. Політконсультант діючих народних та міських депутатів. 

Владислав Венгерчук

Іміджмейкер. З 2000 року виступає у якості фахівця з розробки стратегії та техніки ефективного формування образу (іміджу) кандидатів з метою підвищення їх репутації,впливу та популярності. 

Ігор Кулаков

Політтехнолог. Експерт по роботі польових структур. З 2004 року неодноразово ставав керівником виборчих кампаній та виборчих проектів. Політконсультант діючих депутатів Верховної Ради України.

Олександр Гончар

З 2010 року виступає у якості фахівця з агітаційно-польового напрямку виборчої кампанії. Експерт зі створення та ефективної роботи "наметової кампанії" та агітаційних мереж. 

Олександр Теплюк

З 2004 року виступає у якості консультанта з розробки та ведення агітаційного напрямку кампанії. Експерт з пропаганди та контрпропаганди. Політконсультант діючих депутатів обласних та міських рад. 

Олександр Мудров

З 2004 року у якості консультанта брав участь у супроводі багатьох виборчих кампаній. Експерт з інфраструктури виборчих кампаній та агітаційно-массової роботи. Політконсультант діючого міського голови. 

Марина Татаренко

З 2006 року виступає у якості фахівця з польового напрямку роботи виборчої кампанії. Експерт по створенню та ефективній роботі агітаційних мереж. 

Яна Граборова

З 2012 року виступає у якості фахівця з організації роботи членів виборчих комісій різного рівня. Експерт по організації роботи виборчих комісій та захисту результатів виборів. 
Артем Чеботар

З 2012 року виступає у якості фахівця з формування позитивного сприйняття рекламного продукта. Експерт з веб-розробки,макетування та дизайну.