UA RU EN


+38 (097) 220-56-33

+38 (066) 714-32-64

info@vip-kitchen.com

КАЛЕНДАРЬ ПРОВЕДЕНИЯ ВЫБОРОВ В ОТГ 2017-2018

КАЛЕНДАРЬ ПРОВЕДЕНИЯ ВЫБОРОВ В ОТГ 2017-2018

Вашему вниманию предлагается календарь выборов в Обьединенные Территориальные Громады на 2017- 2018 год.  

    Желаете поучаствовать в выборах?Не знаете с чего начать? Как правильно это сделать?

Где набрать команду? Хотите победить?

Команда ВИП-кухни поможет Вам решить все эти и другие вопросы.

Все от начала регистрации кандидатом и до победы на избирательном округе.

 

 

 

05.11.2017

_______________________________________________

 

Кіровоградська область:Світловодська міська рада: Вибори до селищної ради:1

 

Полтавська область:Глобинський район: Вибори старост:1

 

Тернопільська область:Тернопільський район: Вибори до сільської ради:1

 

12.11.2017

_______________________________________________

 

Івано-Франківська область: Снятинський район: Вибори до сільської Ради:1

 

Полтавська область:  Новосанжарський район: Вибори до сільської ради:1

Шишацький район: Вибори до селищної ради:1

 

Харківська область: Краснокутський район: Вибори до сільської ради:1

 

19.11.2017

_______________________________________________

 

Вінницька область: Вінницький район: Вибори до сільської ради:1

 

Дніпропетровська область: Верхньодніпровський район: Вибори до сільської ради:1

 

Миколаївська область: Миколаївський район: Вибори старост:1

 

Одеська область: Саратський район: Вибори до селищної ради:1

 

26.11.2017

_______________________________________________

 

Донецька область: Покровська міська рада: Вибори до селищної ради:1

 

Івано-Франківська область: Коломийський район: Вибори старост:1

 

Миколаївська область: Березнегуватський район: Вибори до сільської ради:1

 

Одеська область: Великомихайлівський район: Вибори старост:1

 

Полтавька область: Кременчуцький район: Вибори до сільської ради:1

 

Сумська область: Конотопський район: Вибори до сільської ради:1

 

Тернопільська область: Лановецький район: Вибори старост:1

 

Харківська область: Богодухівський район: Вибори до сільської ради:1 

 

03.12.2017

_______________________________________________

 

Полтавська область: Глобинський район: Вибори до сільської ради:1

Диканський район: Вибори до сільської ради:1

 

Харківська область: Сахновщинський район: Вибори до сільської ради:1

 

Херсонська область: Генічеський район: Вибори до сільської ради:1

 

10.12.2017

_______________________________________________

 

Житомирська область: Овруцький район: Вибори до сільської ради:1

 

Полтавська область: Котелевський район: Вибори до сільської ради:1

 

Тернопільська область: Лановецький район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Теребовлянський район: Вибори до сільської ради:1

 

17.12.2017

_______________________________________________

 

Дніпропетровська область: Солонянський район: Вибори до селищної ради:1

 

Закарпатська область: Берегівський район: Вибори до сільської ради:1

 

Івано-Франківська область: Рогатинський район: Вибори до сільської ради:1

 

Київська область: Бородянський район: Вибори старост:1

 

Львівська область: Самбірський район: Вибори старост:1

 

Миколаївська область: Миколаївський район: Вибори старост:1

 

Чернігівська область: Козелецький район: Вибори до селищної ради:1

 

24.12.2017

_______________________________________________

 

Вінницька область: Калинівський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Волинська область: Володимир-Волинський район: Вибори до сільської ради:1

Ковельський район: Вибори до селищної ради:1

Локачинський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Дніпропетровська область: Петропавлівський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

П'ятихатський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Софіївський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Запорізька область: Кам'янсько-Дніпровський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Приморський район: Вибори до сільської ради:2

 

Івано-Франківська область: Калуський район: Вибори селищного голови: 1; до селищної ради:1

Надвірнянський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

Рожнятівський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Київська область: Білоцерківський район: Вибори міського голови:1; до міської ради:1

Переяслав-Хмельницький район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Тетіївський район: Вибори міського голови:1; до міської ради:1

 

Львівська область: Кам'янка-Бузький район: Вибори міського голови:1; до міської ради:1

Пустомитівський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Миколаївська область: Арбузинський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

Березанський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

Доманівський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Казанківський район: Вибори селищного голови:1; сільського голови:1; до селищної ради:1; до сільської ради:1

Миколаївський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Снігурівський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Одеська область: Білгород-Дністровський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Овідіопольський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

 

Полтавська область: Гадяцький район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Козельщинський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

Машівський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

Новосанжарський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:3

Полтавський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Семенівський район: Вибори сільського голови:1; до селищної ради:1; до сільської ради:1

 

Рівненська область: Костопільський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Сумська область: Конотопський район: Вибори до сільської ради:1

Охтирський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

 

Тернопільська область: Борщівський район: Вибори до сільської ради:1

 

Херсонська область: Голопристанський район: Вибори сільського голови: 1; до сільської ради:1

Каховський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Хмельницька область: Деражнянський район: Вибори селищного голови: 1; до селищної ради:1

Дунаєвецький район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

Кам'янець-Подільський район: Вибори селищного голови:1; сільського голови:1; до селищної ради:1; до сільської ради:1

Славутський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Ярмолинецький район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

 

Черкаська область: Кам'янський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Маньківський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

 

Чернівецька область: Заставнівський район: Вибори селищного голови:1; сільського голови:2; до селищної ради:1; до сільської ради:2

Новоселицький район: Вибори міського голови:1; до міської ради:1

 

Чернігівська область: Борзнянський район: Вибори сільського голови:1; до сільської ради:1

Варвинський район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

Городнянський район: Вибори міського голови:1; до міської ради:1

Прилуцький район: Вибори селищного голови:1; до селищної ради:1

 

31.12.2017

_______________________________________________

 

Тернопільська область: Зборівський район: Вибори до сільської ради:1

 

07.01.2018

_______________________________________________

 

Кіровоградська область: Світловодська міська рада: Вибори до селищної ради:1

 

28.01.2018

_______________________________________________

 

Миколаївська область: Очаківський район: Вибори старост:1