UA RU EN


+38 (097) 220-56-33

+38 (066) 714-32-64

info@vip-kitchen.com


Відео


 
Руководитель Института Политической кухни,  Alex Lapushkin, о предстоящей  выборной кампании. Все рейтинги - это исключительно надутые данные. Какие будут сюрпризы в кампании. Зачем будут балотироваться Бойко, Рабинович, Добкин и другие кандидаты, которые не попадают во второй тур. 
 
 
 
 
 
Політичний консультант Всеукраїнського Інституту Політичної кухні Alex Lapushkin в ефірі інтернет-телебачення ActiveTV заявив, що вже восени можуть загостритися питання тарифів, пенсійного віку та особливого статусу Донбасу, що продемонструє відсутність коаліції. Крапкою для цього складу парламенту стане прийняття бюджету, через який вони всі пересваряться та будуть вимушені йти на перевибори.
  
Політичний консультант Всеукраїнського Інституту Політичної кухні Alex Lapushkin (Олександр Лапушкін) в ефірі інтернет-телебачення Activetv.media висловив думку, що для України було б корисно проводити парламентські вибори щороку, адже депутати досить швидко втрачають підтримку громадян і вже не можуть називатися «представниками» народу.